Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
poniedziałek 8 sierpień 2022

PROTOKÓŁ z losowania składu obwodowej komisji wyborczej

PROTOKÓŁ
z losowania składu obwodowej komisji wyborczej

W dniu 18.09.2019 r. o godz. 9:00 w Urzędzie Gminy Marklowice przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Agnieszka Krystyna MACIEJEWSKA-KNURA – urzędnik wyborczy
Marcin Burszczyk – Informatyk

Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1
Adres siedziby: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wyzwolenia 160, 44-321 Marklowice
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Błażej Kazimierz BRUDNY (KWW UCZCIWE WYBORY)
2) Amadeusz Karol BRZOZA (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
3) Adrian Kamil FURGAŁ (KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY)
4) Aleksandra Joanna GALA (KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA)
5) Łukasz Jarosław KRAKOWCZYK (KW ŚLONZOKI RAZEM)
6) Izabela Monika MUSIOŁ (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
7) Kornelia NACZYŃSKA (KW KORWIN)

Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2
Adres siedziby: Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wyzwolenia 160, 44-321 Marklowice
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8
Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Patrycja Weronika BRODAWKA (KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY)
2) Ilona Wiesława BRUDNY (KWW UCZCIWE WYBORY)
3) Ewelina Agnieszka MACKIEWICZ (KW KORWIN)
4) Szymon Edward MUSIOŁ (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
5) Kamil Adrian PRZYBYŁA (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
6) Beata Barbara WODECKA (KW ŚLONZOKI RAZEM)
7) Łukasz Zygmunt WOJTALA (KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA)

Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
Adres siedziby: Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Krakusa 14, 44-321 Marklowice
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8
Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Adam Ryszard BRUDNY (KWW UCZCIWE WYBORY)
2) Magda Agnieszka BRZENCZEK (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI)
3) Beata JORDAN (KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY)
4) Daria Magdalena NACZYŃSKA (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
5) Iwona Janina PRZYBYŁA (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
6) Czesława Józefa SOMERLIK (KW ŚLONZOKI RAZEM)
7) Joanna Magdalena WOŁYŃSKA (KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA)

Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4
Adres siedziby: Szkoła Podstawowa Nr 2, Marklowice, Marklowice-Chałupki ul. Wiosny Ludów 78, 44-321
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8
Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Błażej Łukasz BŁATOŃ (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
2) Jagoda Paulina BŁATOŃ (KW KORWIN)
3) Izabela Renata FURGAŁ (KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY)
4) Gabriela Zuzanna KRAKOWCZYK (KW ŚLONZOKI RAZEM)
5) Marcin Henryk MAGIERA (KWW UCZCIWE WYBORY)
6) Klaudia Kinga SIENIAWSKA (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI)
7) Filip Jakub WIŚNIOWSKI (KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA)

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00