Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
piątek 29 wrzesień 2023

Przedszkole

"MOGĘ zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech"

Województwo Śląskie w celu rozwijania świadomości ekologicznej związanej z zanieczyszczeniem powietrza realizuje kampanię edukacyjno-informacyjną pn. „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech". Uczestnikiem kampanii może zostać publiczne przedszkole, które zgłosi swoją chęć udziału oraz zobowiąże się do przeprowadzenia w swojej placówce kampanii edukacyjno-informacyjnej o tematyce związanej z ochroną powietrza, skierowanej do dzieci uczęszczających do placówki, a także ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zakwalifikowani uczestnicy kampanii otrzymają w formie pomocy rzeczowej urządzenia do poprawy jakości powietrza w swoim przedszkolu.
Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach zakwalifikowało się do udziału w kampanii a Gmina Marklowice jako organ prowadzący otrzymała pomoc rzeczową w postaci 5 szt. oczyszczaczy powietrza o łącznej wartości 4520,25 zł z przeznaczeniem do wykorzystania w salach dydaktycznych poszczególnych oddziałów przedszkola.
Otrzymane urządzenia zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach".


logo-slaskie-kolorowe-rgb copy

WFOS

247

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00