Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
piątek 29 wrzesień 2023

Projekt EFS

Informacja na temat zrealizowanych szkoleń z EFS

 

logo

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że w ramach tegorocznej V edycji projektu systemowego pn.: „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zostały już zrealizowane takie szkolenia, jak:

Czytaj więcej...

Nabór do projektu EFS na lata 2012-2013


logo.JPGOśrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach zaprasza do udziału w projekcie systemowym na lata 2012-2013 pn.: „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Czytaj więcej...

EFS Zrealizowane szkolenia i kursy zawodowe


logo.JPG

 

 

 

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że w ramach tegorocznej IV edycji projektu systemowego pn.: „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zostały już zrealizowane takie szkolenia i kursy zawodowe, jak:


Czytaj więcej...

Zakończenie realizacji projektu


Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, iż w miesiącu grudniu 2011r. zakończył realizację projektu systemowego pn.: ,,Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”, który był realizowany od 1 lutego 2011r. współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

O G Ł O S Z E N I E

      W związku z realizacją przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach projektu systemowego pn.: „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach zamierza skierować uczestników w/w projektu na następujące kursy:


Czytaj więcej...

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00