Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
piątek 29 wrzesień 2023

Projekt EFS

Promocja projektuKierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że w bieżącym roku realizujemy po raz czwarty projekt systemowy pn. „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Lidzki, który opiewa na kwotę: 114 270,00 zł. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem defaworyzowanej grupy kobiet.

Czytaj więcej...

Projekt EFS przeszedł pozytywną ocenę merytoryczną i formalnąOśrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje,że złożony w grudniu 2010 r. w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Podziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Działania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wniosek o dofinansowanie czwartej edycji projektu systemowego pn. " Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice" pozytywnie przeszedł ocenę merytoryczną i formalną. Obecnie oczekujemy na podpisanie aneksu do umowy ramowej.

Czytaj więcej...

Spotkanie podsumowujące realizację projektu

W dniu 28 grudnia bieżącego roku odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu systemowego pn.”Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

IV edycja projektuOśrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach złożył w miesiącu grudniu 2010 r.w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Wydziale Europejskiego Funduszu Społecznego w Katowicach wniosek o dofinansowanie czwartej edycji projektu systemowego pn. „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”. Wniosek został złożony ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Promocja projektu EFS
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że tutejszy OPS realizuje projekt systemowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”. Realizowany przez nas projekt w bieżącym roku opiewa na kwotę: 130 996,00 zł.

Czytaj więcej...

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00