Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
piątek 29 wrzesień 2023

Projekt EFS

Informacja nt. projektu systemowego

logo.JPGOśrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że złożony w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wniosek o dofinasowanie projektu systemowego pn. " Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice" pozytywnie przeszedł ocenę merytoryczną. Obecnie oczekujemy na podpisanie aneksu do umowy ramowej.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca 3 edycji projektu

logo.JPG

Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach złożył w miesiącu styczniu br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Wydziale Europejskiego Funduszu Społecznego
w Katowicach wniosek o dofinansowanie trzeciej edycji projektu systemowego pn. „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”. Wniosek został złożony w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działania 7.1 Rozwóji upowszechnienie aktywnej integracji Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, że tutejszy OPS realizuje projekt systemowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”. Realizowany przez nas projekt w bieżącym roku opiewa na kwotę: 154 152 zł.

Czytaj więcej...

Zakończenie realizacji projektu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Marklowicach informuje, iż w miesiącu grudniu zakończył realizację projektu systemowego pn.,, Efektywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w gminie Marklowice”, który był realizowany od marca br. i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Strona 9 z 9

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00