Szanowni Państwo !
Urząd Gminy Marklowice informuje, iż trwają prace związane z przebudową budynku Urzędu wraz z zabudową windy. W związku z tym powstały utrudnienia komunikacyjne dla odwiedzających budynek Urzędu Gminy oraz Poczty Polskiej.

W trakcie prac budowlanych wejście główne jest zamknięte na okres od 10.01.2022 r. do marca 2022 r.

Do budynku Urzędu Gminy wchodzimy od ulicy Wyzwolenia wejściem od strony wschodniej budynku, tam też przeniesione zostały wszelkie materiały informacyjne z wejścia głównego.
W miejscu tym udostępniony jest aparat telefoniczny do kontaktu z urzędnikami wraz z numerami ich telefonów wewnętrznych. Wejściem tym wchodzimy również do Urzędu Poczty Polskiej.

Osoby z niepełnosprawnością, matki z dziećmi w wózkach proszeni są o korzystanie z usług Urzędu od tylnej strony budynku, tzn. od wejścia przy świadczeniach rodzinnych. Tam można bezpiecznie podjechać wózkiem lub samochodem. Pracujący tam urzędnicy udzielą Państwu niezbędnej pomocy.

Jeżeli w okresie inwestycyjnym napotkacie Państwo jakiekolwiek problemy związane z nieprawidłową komunikacją lub orientacją w obiekcie, informujemy, iż niezbędną pomoc otrzymacie Państwo w każdym biurze naszego Urzędu.

Prosimy Szanownych Państwa o zachowanie ostrożności w okolicach miejsc oznakowanych. Prosimy również o ostrożność w okolicach wejścia głównego do Urzędu Gminy i w okolicy bankomatu.

Wójt Gminy Marklowice
Tadeusz Chrószcz