Urząd Gminy Marklowice informuje, iż rozpoczęto prace związane z przebudową budynku Urzędu wraz z zabudową windy. W związku z tym powstaną utrudnienia komunikacyjne dla odwiedzających budynek Urzędu Gminy oraz Poczty Polskiej.
W trakcie prac budowlanych wejście główne zostanie zamknięte na okres około 2 miesięcy – konkretną datę zamknięcia podamy Państwu w odpowiednim czasie. Zakończenie całości prac zaplanowano na miesiąc luty 2022 r.
Wtedy (tzn. po zamknięciu wejścia głównego) do Urzędu Gminy będziemy wchodzić od ulicy Wyzwolenia wejściem od strony wschodniej budynku, tam też przeniesione będą wszelkie materiały informacyjne z wejścia głównego. Wejściem tym wchodzimy również do Urzędu Poczty Polskiej.
Proponujemy również wejście przez Ośrodek Pomocy Społecznej (OPS) - poziom garaży od strony placu za budynkiem gminy. Na korytarzu OPS są w sposób widoczny oznakowane drzwi wejściowe do Urzędu.


Jeżeli w okresie inwestycyjnym napotkacie Państwo jakiekolwiek problemy związane z prawidłową komunikacją lub orientacją w obiekcie, informujemy, iż niezbędną pomoc otrzymacie Państwo w każdym biurze naszego Urzędu.
Prosimy Szanownych Państwa o zachowanie ostrożności w okolicach miejsc oznakowanych oraz wejścia głównego do Urzędu Gminy z którego oczywiście nadal korzystamy aż do czasu jego zamknięcia – o czym Państwa powiadomimy.

""