Co roku mamy okazję podziwiać piękne dekoracje świąteczno - noworoczne i okazuje się, że mieszkańcy naszej Gminy jak zawsze są pomysłowi i potrafią nieraz na bardzo ograniczonej powierzchni stworzyć bardzo ciekawe aranżacje przez co nasza Gmina zyskuje odświętny charakter. Poprzez konkurs chcemy docenić tych mieszkańców oraz zachęcić pozostałych do udziału w konkursie na „Najładniejsza Dekoracja świąteczno – noworoczna w naszej Gminie. W tym roku do konkursu zgłosiło się 8 posesji.

W dniu 3 stycznia 2022 r. 5-osobowa komisja konkursowa dokonała jednorazowych oględzin, zgłoszonych posesji, podczas których były oceniane następujące elementy: ogólne wrażenie estetyczne i atrakcyjność zaprezentowanych elementów świąteczno-noworocznych, ozdoby efektowne nocą i w ciągu dnia, nawiązanie do tradycji, ogólny porządek i ład posesji.
I miejsce zajęła posesja Państwa Konsueli i Mariusza Iskra
II miejsce zajęła posesja Państwa Sylwii i Andrzeja Machnica
III miejsce zajęła posesja Państwa Zuzanny i Sebastiana Pucowski
oraz komisja przyznała wyróżnienie Państwu Wiolecie i Dariuszowi Czerwiński
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszej Gminy za pięknie przystrojone domy, które tworzyły niepowtarzalny klimat podkreślając że Boże Narodzenie jest wyjątkowe i magiczne, a Wasze domy stały się przytulne i radosne. Mamy nadzieję że posesje które w tym roku nie otrzymały nagrody wezmą udział w przyszłym roku do czego serdecznie zachęcamy.

Konkursowe oświetlenie do zobaczenia na naszej stronie facebookowej.

""